Games

Basketball

NBA Decembris 2016

Arī NBA menedžerspēlei sava mēneša spēle decembrī! Tā pati spēle, bet tikai decembra mēneša garumā. Kā ierasts ir dots ierobežots budžets, kura ietvaros ir jānokomplektē komanda ar dažādu pozīciju spēlētājiem. Jo labāku sniegumu tavi spēlētāji demonstrēs, jo labāks rezultāts tavai komandai.

Play

Hockey

KHL Decembris 2016

Arī decembrī rīkojam KHL mēneša menedžerspēli. Atšķirībā no sezonas spēles, šeit ir īsāks spēles ilgums un pārrēķinātas spēlētāju vērtības, balstoties uz šajā sezonā iespēto. Citādi viss kā vienmēr - ierobežots budžets, pozīcijas komandā, kas jānokomplektē un balvas labākajiem. Dalība kā parasti bez maksas!

Play

Hockey

NHL Decembris 2016


Laižam klajā arī NHL decembra mēneša spēle! Sākam no "tīras lapas" ar pārrēķinātām spēlētāju vērtībām. Bezmaksas dalība un balvas labākajiem.
Visi noteikumi turnīra lapā.

Play

Basketball

NBA 2016/2017

Īsts rudens nav iedomājams bez pasaulē vadošās basketbola līgas NBA un mēs, SportsGuru, nevaram iedomāties šo laiku bez kārtējās menedžerspēles basketbola cienītājiem! Laiks iejusties GM ādā un veidot savu komandu. Vai Vestbruks un Hārdens demonstrēs prātam neaptveramu statistiku? Kā Warriors spēli ietekmēs Duranta pievienošanās? Vai Lebrons un Cavaliers ir pa spēkam aizstāvēt titulu?

Play

Hockey

NHL 2016/17

Pasaules vadošā hokeja līga NHL arī ir gatava jaunajam cēlienam un tāpat esam gatavi arī mēs ar NHL menedžerspēli. Ierobežots budžets, pozīcijas komandā, kas jānokomplektē un balvas labākajiem. Dalība kā parasti bez maksas!
Sacīkste noritēs līdz Visu zvaigžņu spēles pārtraukumam janvāra beigās. Ar sacīkstes nolikumu vari iepazīsties noteikumu lapā.
Veiksmes!

Play

News

NBA un NHL menedžerspēļu rezultāti

21.06.2016
NBA un NHL sezonas ir noslēgušās un līdz ar to beigušās ar 3 mūsu menedžerspēles. Pie tituliem un Playoff MVP novērtējuma tika abu līgu spīdekļi - Lebrons Džeimss un Sidnijs Krosbijs. Tāpat spīdekļi bija mūsu menedžerspēlēs, kuri ir tikuši pie…

Read More >

PČ hokejā labākie ir zināmi!

25.05.2016
Pasaules hokeja čempionāts ir noslēdzies un, pārfrāzējot kādu angļu futbola klasiķi, jāsecina, ka hokeja ir spēle, kuru spēlē 12 vīri laukumā un kurā uzvar Kanāda. Hokeja dzimtenes pārstāvji ir uzvarējuši pēdējās trijās no četrām Olimpiskajām spēlēm, bet tagad arī divus…

Read More >

New, better SportsGuru

NBA 25.10.2015
We at SportsGuru are glad to welcome back our existing managers and welcome the new ones! After a break we have returned in better shape, which we hope will make the game more exciting and enjoyable for you. We are…

Read More >

Basketball

NBA 2015/2016 is here!

NBA 05.10.2015
We know it's been a while you've started count down of the new NBA season. At least we're doing that for a while. No wonder why, when SportsGuru.EU returns in the town in better shape and larger than world ambitions.…

Read More >

Upcoming Games
Latest Forum Posts

About SportsGuru.EU

SportsGuru is a fantasy sports site. Fantasy sports is online game for sports fans who act as general managers (GM) and build a virtual team that competes against the teams of other GMs. based on statistics generated by real life players in real games.

With limited budget you have to choose the players of various positions for your team. You will get 2 trades every week, so you can sell the players from your existing roster and buy new ones. It is about spotting upcoming stars, avoiding stars that are fading out and getting away with players who are “hot” and dismissing “cold” ones. Oh, and did we mention that schedule and individual match-ups matter, too? Sound strategy, skill and some luck will be your good friends in this game.

Our tournaments are free of charge and 3 best managers will get prizes. Each league has it’s own rules and algorithm how points are calculated; therefore, please read them through before you start.

Learn More »

;