Games

Hockey

KHL 16/17 sezona

Lai kā būtu, KHL ir otrā spēcīgākā hokeja līga pasaulē un top līga Eiropā. Tajā startē arī pašmāju Dinamo Rīga un attiecīgi interese par šo līgu Latvijā ir gana liela. SportsGuru ir gatavi startam arī un, sākot ar 5. septembrī, laižam klajā KHL menedžerspēli. Visādi citādi viss kā ierasts - ierobežots budžets, pozīcijas komandā, kas jānokomplektē un balvas labākajiem. Dalība kā parasti bez maksas!

Play

Hockey

PČ hokejā 2016! (Finished)

Ak, šis īpašais laiks pavasarī - Pasaules hokeja čempionāts! Divarpus nedēļas, kad puse Latvijas iejūtas treneru un menedžeru lomās un neskopojas ne ar komplimentiem, ne kritiku. SportsGuru.EU dāvā iespēju šo kompetenci pārbaudīt mūsu īpašajā PČ hokejā menedžerspēlē! Kā ierasts bezmaksas dalība un balvas labākajiem!
Sacīkste noritēs līdz pat čempiona noskaidrošanas brīdim. Ar sacīkstes nolikumu vari iepazīsties noteikumu lapā.
Veiksmes!

Archive

Basketball

NBA Playoffs 2016 (Finished)

Šogad NBA ir īpašs ar divu komandu absolūtu dominanci. Runa, protams, ir par Warriors un Spurs. Ne velti apskatnieki uzskata, ka čempions viennozīmīgi nāks no Rietumu konferences un tas izšķirsies šo divu komandu savstarpējā sērijā.
Vai tā būs, to rādīs laiks. Bet mēs laižam klajā NBA Playoffs spēli un uz starta līnijas ir 16 komandas, kas lūkos sezonu pagarināt līdz pat jūnija vidum. Tu atkal vari būt komandas ģenerālmenedžeris un nokomplektēt sastāvu ar ierobežotiem līdzekļiem. Labākajiem balvas, bet dalība ir bez maksas.

Archive

Hockey

NHL 2016 Playoffs (Finished)

NHL laiks galvenajiem mačiem - izslēgšanas spēlēm! Tam esam gatavi arī mēs ar NHL 2016 Playoffs spēli. Viss kā ierasts - ierobežots budžets, pozīcijas komandā, kas jānokomplektē un balvas labākajiem. Dalība kā parasti bez maksas!
Sacīkste noritēs līdz Stenlija kausa ieguvēja noskaidrošanas brīdim. Ar sacīkstes nolikumu vari iepazīsties noteikumu lapā.
Veiksmes!

Archive

Hockey

NHL 2016 (Finished)

Gatavojoties NHL Playoff turnīram, aicinām piedalīties NHL testa turnīrā no 24. marta līdz regulārās sezonas beigām! Turnīra mērķis pārbaudīt jauno spēli, lai varam vēlāk pilnvērtīgi aizvadīt Stenlijas kausa izcīņu.

Archive

News

NBA un NHL menedžerspēļu rezultāti

21.06.2016
NBA un NHL sezonas ir noslēgušās un līdz ar to beigušās ar 3 mūsu menedžerspēles. Pie tituliem un Playoff MVP novērtējuma tika abu līgu spīdekļi - Lebrons Džeimss un Sidnijs Krosbijs. Tāpat spīdekļi bija mūsu menedžerspēlēs, kuri ir tikuši pie…

Read More >

PČ hokejā labākie ir zināmi!

25.05.2016
Pasaules hokeja čempionāts ir noslēdzies un, pārfrāzējot kādu angļu futbola klasiķi, jāsecina, ka hokeja ir spēle, kuru spēlē 12 vīri laukumā un kurā uzvar Kanāda. Hokeja dzimtenes pārstāvji ir uzvarējuši pēdējās trijās no četrām Olimpiskajām spēlēm, bet tagad arī divus…

Read More >

New, better SportsGuru

NBA 25.10.2015
We at SportsGuru are glad to welcome back our existing managers and welcome the new ones! After a break we have returned in better shape, which we hope will make the game more exciting and enjoyable for you. We are…

Read More >

Basketball

NBA 2015/2016 is here!

NBA 05.10.2015
We know it's been a while you've started count down of the new NBA season. At least we're doing that for a while. No wonder why, when SportsGuru.EU returns in the town in better shape and larger than world ambitions.…

Read More >

About SportsGuru.EU

SportsGuru is a fantasy sports site. Fantasy sports is online game for sports fans who act as general managers (GM) and build a virtual team that competes against the teams of other GMs. based on statistics generated by real life players in real games.

With limited budget you have to choose the players of various positions for your team. You will get 2 trades every week, so you can sell the players from your existing roster and buy new ones. It is about spotting upcoming stars, avoiding stars that are fading out and getting away with players who are “hot” and dismissing “cold” ones. Oh, and did we mention that schedule and individual match-ups matter, too? Sound strategy, skill and some luck will be your good friends in this game.

Our tournaments are free of charge and 3 best managers will get prizes. Each league has it’s own rules and algorithm how points are calculated; therefore, please read them through before you start.

Learn More »

;